Karaloğlu, ziyaretlerin ardından köylerde incelemelerde bulundu

İlçe Kaymakamı Bünyamin Karaloğlu, beraberindeki heyet ile birlikte ilçede yaşayan engelli, yardıma muhtaç aileleri, şehit yakınları ve gazilerimizi ziyaret ediyor.

Domaniç Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı tarafından takipleri yapılan ailelere, istek ve taleplerini soran Karaloğlu, istek ve taleplerini en kısa zamanda gerçekleştirmeye çalışacaklarını ayrıca bu tip ziyaretlerin devam edeceğini dile getirdi.

Programa, Kaymakam Bünyamin Karaloğlu, İlçe Jandarma Komutan V. Mesut Göl, İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Zengin, Müftü Kemal Akpınar, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Murat Öztürk katıldı.
Kaymakam Karaloğlu ziyaretlerin ardın tüm köylerde yapılan çalışmaları İlçe Özel İdare Müdürü Ramazan Çelikten il birlikte yerinde inceledi. İncelemelerde, Çarşamba Köyündeki Haymana Tören Alanında ve Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından ihalesi yapılan Çarşamba-Güney Köyleri ortak su hattı/Binasında, Çarşamba Köyüne yapılan umumi tuvaletler, gasilhane, depo inşaatlarını, Köy yollarına atılan 1. kat sathi kaplama yapılan yolları, Fıranlar köyü içme suyu isale hattı çalışmalarını inceledi.