Domaniç İlçe Teşkilatı Başkanlığına ilk aday Nedim Yılmaz

Ağustos ayı içerisinde yapılması planlanan Ak Parti İlçe teşkilatı kurultayları için Domaniç İlçe Teşkilat
Başkanlığına ilk aday belli oldu.

İlçe Teşkilat Başkanlığı için adaylığını açıklayan 1965 doğumlu Nedim Yılmaz, İlçemize bağlı Çukurca Beldesi halkından olup Domaniç Orman İşletme Müdürlüğünde çalışıyor.

Nedim Yılmaz; “2002 yılından beri hizmet etmekten gurur duyduğum Ak Partimizin başına tekrar Sayın Cumhur Başkanımızın geçmesiyle tüm parti teşkilatlarının yenilenmesini istemesi üzerine Partimin Domaniç İlçe Teşkilatı Başkanlığına aday olduğumu açıklıyorum.
Siyaset bir bayrak yarışıdır. Söylemden eyleme geçme zamanı. Sıranın bizlere geldiğini umut ediyor ve başkan seçildiğim takdirde makam koltuğunda oturup poz veren değil halkının sorunlarına eğilen, kapısına gelinen değil kapısına giden halkımın arasında bir başkan olacağım.
Herkesi kucaklayan, hizmet etmek için ekibiyle çalışan, Domaniç’imize yeniden en üst seviyede hizmetler kazandırmak için mücadele eden bir başkan olacağım. Bu vesile ile beni adaylığa layık gören Domaniç halkıma, Sivil Toplum Kuruluşlarına, Partimizin üye ve yöneticilerine, Sayın vekillerimize teşekkürler eder saygılarımızı sunarım” ifadelerini kullandı.

Edinilen bilgiye göre; İlçeler 20 Ağustos’a kadar üçer aday belirleyecekler. Bu adaylar, daha sonra Ankara’ya mülakata çağıracaklar. Belirlenen adayla kongreye gidilecek.