Mhp İl Başkanı Yıldırım, Domaniç’te ziyaretlerde bulundu

MHP Kütahya il Başkanı Ferhan YILDIRIM geçen hafta Salı günü Domaniç MHP İlçe Teşkilatı ve Domaniç Ülkü Ocaklarını ziyaret etti.

Hayme Ana, Ertuğrul Gazi, Osman Bey ve Kayı boyunun izleğinden yürüyen alp erenler olarak ecdada vefa borcunu ödemeyi bilmiş, bu gayeyi hayat tarzı biçiminde benimsemiş O, Türk’ün Kızıl Elması olan Nizam-ı Âlemin yiğit evlatları Domaniç in Genel Başkanımız sayın Devlet BAHÇELİ beyefendinin ve bizlerinin yanında önemli bir yere sahip olduğunu belirtmek istiyorum diyerek sözlerine başlayan Yıldırım “MHP Kütahya İl Yönetimi olarak il kongremizin ardından planladığımız doğrultuda İlçe Teşkilatlarımız ve İlçe Ülkü Ocakları ziyaretlerimiz kapsamında Domaniç’teyiz. Kuruluşun Toprağı Hayme Ana emaneti Domaniç ‘in bütün sorunlarını yakından takip etmekte olup Belediye Başkanımız sayın Sahvet Ertürk bey ve İlçe başkanımız H. İbrahim Türkmen ile sık sık bu sorunları istişare edip çözümleri üzerinde ve Domaniç’e yapabileceğimiz, kazandırabileceğimiz neler olabilir konusunda çalışmalarımızı İl Yönetimiz ve Genel Merkezimizle de paylaşmaktayız. Türkiye zor bir dönemden geçiyor bu zaman zarfında liderimiz sayın Devlet Bahçeli beyin, Türkiye’nin Edirne’den Kars’a kadar her bir vatandaşını bir ve beraber tutma gayreti ve mücadelesi daha net anlaşılmaktadır ve bizler bu süreçte bir ve beraber olarak saflarımızı daha sık tutmak zorundayız diyen Yıldırım Domaniç MHP Belediyesiyle daha güzel günler görecek inşallah temennisinde bulundu.

Daha sonra halkla selamlaşan Yıldırım Domaniç Ülkü ocaklarına geçti.

Yıldırım Ülkü ocaklarında yetişen bir kardeşiniz olarak bu gün burada olmaktan onur ve gurur duyuyorum. Liderimiz sayın Devlet Bahçeli beyinde belirttiği gibi, Türk adaletinin yolda bulunan bir gömü olmadığını Şehit Fırat Çakıroğlu kardeşimizin katillerinin mahkeme kararının onanmasında da görüldüğünü, onurlu ve kararlı bir mücadele ve ahde vefa örneğiyle kazanıldığını belirtti. Eğer Ülkü ocaklarının kapısı açık ve ocağı tütüyor ve sıcak bir bardak çayı varsa emin olun Türkiye Cumhuriyeti emin ellerdedir ve O Al sancak olan Türk bayrağı hep dalgalanacaktır diyerek konuşmasını bitirdi.
Domaniç Ülkü Ocakları başkanı İslam Yaman ziyaretleri için MHP Kütahya İl Başkanı Ferhan YILDIRIM’a teşekkür ederek, Kur’anı Kerim ve Bayrak hediye etti.
Haber/Abdullah Fidan