Domaniç TEOG birincisine bir destekte Prof. Dr. Remzi Gören’den geldi

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) ikinci sınavında 120 sorunun 120’sini de doğru yapan Domaniç İlçesinde ilk ve tek öğrencisi olan Nisanur Yalçınsoy’a bir destekte Dumlupınar üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Remzi Gören ‘den geldi.

Milli Eğitim Bakanlığınca 8. sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenen Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) Sistemi ikinci dönem ortak sınavında Çokköy ortaokulu, taşımalı öğrencisi Nisanur Yalçınsoy’u, Dumlupınar üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Remzi Gören’ in talimatı ile TEOG başarısını kutlamak için Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksek Okulu Okul Müdürü Öğr. Gör. A. Bülent Gül tarafından çeşitli hediyeler ile ödüllendirildi.

Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksek Okulu Okul Müdürü Öğr. Gör. A. Bülent Gül, “Rektör hocamız Prof.Dr. Remzi Gören programının yoğunluğu sebebiyle kendisi buraya gelemedi. Kendisi bu başarıyı duyunca Nisanur kızımızı ve ailesi tebrik etmek istediğini bizlere belirtti. Bizler Türkiye’nin dört bir yanından gelen tüm öğrencilerimiz ile yakından ilgileniyoruz. Tabi ki kendi çocuklarımızla daha çok ilgilenmemiz gerekiyor. Nisanur kardeşimizin bu başarımızı hepimizi çok sevindirdi. İnşallah Rektör hocamız da en kısa zamanda aileyi ziyaret etmek istiyor. Bizler Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksek Okulu olarak ta onların yanındayız ne problemleri varsa neye ihtiyaçları varsa kapımız her zaman açıktır” dedi.