‘Domaniç Uluslararası Turizm ve Kültür Sanat Festivali’

Domaniç Belediyesi tarafından bu yıl Ramazan bayramının birinci günü ilk kez yapılacak olan ‘Domaniç Uluslararası Turizm ve Kültür Sanat Festivali’ hazırlıklarına başladı.

Domaniç Belediyesi tarafından Ramazan bayramının birinci günü Belediye önünde mehter gösterisi, Çocuk etkinlikleri yapılacak. Yine gündüz saatlerinde Osman Demiröz konseri, akşam saatlerinde ise Ebe Çamlığı güreş alanında Afrika Akrobasi gösterileri ve Gürcistan Halk Dansları gösterileri sunulacak.

Festival, Ebe Çamlığında O Ses Türkiye yarışmacılarından Hasan Kurt ve Canan Keskin konserleri ile devam edecek. Program, ünlü sanatçı Murat Başaran’ın konseri ile son bulacak.Domaniç Belediye Başkanı Sahvet Ertürk, “Belediyemiz tarafından organize edilen ve halkımızın bayram tadında bir bayram geçirmeleri için çalışmalarımızı hızlandırdık. İlk kez yapılacak olan ‘Domaniç Uluslararası Turizm ve Kültür Sanat Festivali’ uluslararası akrobatik şovlar, dans gösterileri ile halkımızla buluşacak. Bayram tatili dolayısıyla çocuklarımıza yönelik oyun parkları kurulacak. Festivalimiz ünlü sanatçı Murat Başaran konseri ile son bulacak” dedi.