Referandumun güldüren haberi

Referandum çalışmaları için ilçemize gelen TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kütahya Milletvekili Vural Kavuncu ile ve CHP Parti Meclisi Üyesi ve CHP Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm, Domaniç Muhtarlar Derneğinde tesadüfen karşılaşınca aralarını da ilginç bir diyalog yaşandı.

Referandum çalışması için Domaniç’e gelen Ak Parti Kütahya Milletvekili Vural Kavuncu ve ekibi Domaniç Muhtarlar Derneğini ziyaret etti.
Kavuncu, Muhtarlar Derneğinde iken hayır oyu istemek için, CHP Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm, Muhtarlar Derneğine geldi. CHP Milletvekili Tüm, muhtarlar derneğine girer girmez makamda oturan Ak Parti Milletvekili Kavuncu’nun yanına giderek, “Sayın muhtarım hayırlı günler sizinle bir fotoğraf çektirelim” deyince dernekte ki kalabalık bir anlık şaşkınlığın ardından kahkaha attı.

Ak Parti Milletvekili Kavuncu, “Sayın vekilim ben muhtar değil vekilim. Sağlık komisyonu başkanıyım nasıl tanımazsınız deyince, CHP’li Tüm,” Kusura bakmayın muhtarlar derneği dedikleri için öyle dedim sizi tanımazıyım vekilim” dedi ve vekiller gülüşerek bir birlerine sarılıp fotoğraf çektirdiler.