Domaniç yüksekokul öğrencisi Kütahya’da sahne aldı

Ülkü Ocakları Kütahya İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Türkmeneli Gecesi’ne ilgi büyüktü.

Ülkü Ocakları Genel Merkez Sanatçısı Osman Öztunç’un sahne aldığı geceye çevre illerden gelen Ülkü Ocakları Afyonkarahisar, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Edirne, Eskişehir İl Başkanları, MHP Kütahya İl ve İlçe Teşkilatları, Ülkü Ocakları Kütahya İlçe Başkanları, MHP’li Belediye Başkanları, Belediye – İl Genel Meclis Üyeleri, Türkiye Kamu – Sen ailesi ve çok sayıda Milliyetçi – Ülkücü vatansever Türk evladı ve şehit ailelerinin katılımları ile gerçekleştirilen etkinliğe, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz onur konuğu olarak katıldı.

Yöresel halk oyunları ekibi ve Ülkü Ocakları Kütahya İl Başkanlığı tarafından oluşturulan müzik grubunda sahneye Domaniç Haymana MYO öğrencilerinden işletme birinci sınıf öğrencisi Caner Şahin’in de bulunduğu “Grup Kayı” geceye renk katarak katılımcılardan tam not aldı.

57. Alay Sancağı devir teslim töreninde sancak; Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz tarafından Ülkü Ocakları Edirne İl Başkanlığı’na teslim edildi.

Ayrıca Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz’a Belediye Başkanı Sahvet Ertürk Türk bayrağı Osmanlı tuğrası ve Kayı sancağı hediye etti.