Rektörümüze teşekkür

Yüksek Öğrenim Hizmetleri Derneği ve Okul Yönetimi, Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksek Okuluna dört öğretim görevlisi kadrosu tahsis ederek, Bankacılık ve Sigortacılık ile İnsan Kaynakları bölümünü kazandıran Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Remzi Gören’i makamında ziyaret ederek okulumuza katkılarından dolayı teşekkür etti. Dernek Yöneticileri ayrıca okul için bulundukları talebe de Rektörün sıcak baktığını ifade ettiler.

İlçemiz Yüksek Öğrenim Hizmetleri Derneği ve Okul Yönetimi Rektör Prof. Dr. Remzi Gören’in ilçemiz Meslek Yüksek Okuluna yapmış olduğu hizmetler ve katkılarından dolayı teşekkür etmek amacıyla makamında ziyaret etti.

Konuyla ilgili gazetemize bilgi veren dernek Başkanı Rıza Gencer; “ Bilindiği üzere Prof. Dr. Remzi Gören, Meslek Yüksek Okulumuza dört öğretim görevlisi kadrosu tahsis ederek Bankacılık ve Sigortacılık ile İnsan Kaynakları bölümünü kazandırmıştır. Bu bölümlerin 2017/2018 eğitim öğretim yılında faaliyete geçmesi amaçlanıyor. Ayrıca dernek olarak okulumuzun arka tarafında bulunan 31 dönüm tepeye ekolojik turizme dönük olarak ahşap evlerin yapılması için yapılan proje sunuldu. İlçemizin orman ve bitki zenginliği, temiz havası ile çevresi ve doğal yaşamın halen devam etmesi gibi unsurlar göz önünde bulundurularak hazırlanan proje konaklama, yeme, içme, yürüyüş yolları ve diğer aktiviteleri içermektedir. Bu projeyle ilçemizin tanıtımına, sosyal ve ekonomik gelişimine katkıda bulunmak ve örnek olması amacıyla hazırlanmıştır. Sayın Rektörümüz bu projeye olumlu bularak gerekli araştırmaların yapılması talimatını verdi. Rektörümüz ayrıca, Domaniçlilerin görevinin öncelikle öğrenciye sahip çıkması ve eğitim kalitesinin artırılması olduğunu belirtti.
Teşekkür ziyaretimiz de Rektörümüze, Domaniç’in kültürünü temsilen yöresel kıyafetli bebek ve fotoğraflar hediye edildi” dedi.

Dernek Başkanı Rıza Gencer, Yönetim Kurulu üyeleri Sinan Uysal, Oktay Kadıoğlu ve İrfan Yiğit ile Yüksek Okulu Müdürü A. Bülent Gül ile Okul Sekreteri Ali Gezer’in katıldığı teşekkür ziyaretinin son derece olumlu ve umutlu geçtiğini belirten Rıza Gencer, ‘Domaniç Meslek Yüksek Okulu Bizim için, Domaniç için son derece önemlidir. Sahip çıkalım, yardımcı olalım, Okulumuzu el birliği ile büyütelim’ dedi.