Osmangazi konferans salonu yenilendi

Domaniç Haymeana Meslek Yüksekokulunda yer alan Osmangazi konferans salonu, Üniversite ve İlçe Kaymakamlığı tarafından yapılan bir çalışma ile baştan aşağı yenilendi.

Domaniç Haymeana Meslek Yüksekokulunda yer alan Osmangazi konferans salonu, Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Remzi Gören ve Domaniç İlçe Kaymakamı Bünyamin Karaloğlu tarafından yapılan bir çalışma ile baştan aşağı yenilendi. Uzun yıllardır kongre, konferans, seminer, panel ve benzeri bir çok etkinliğe ev sahipliği yaparak Domaniç’in hizmetinde olan Osmangazi Konferans Salonu, Üniversite, Meslek Yüksek Okulu ve İlçe Kaymakamlığı bünyesinde yürütülen bir çalışma sonucu tam anlamıyla elden geçirildi. Duvar kaplamaları ve perdeleri tamamen yenilenen, siyah ve bordo renk tonlarıyla ferahlayan salon, ışıklandırma ve ses sistemi ile de daha modern bir hale geldi. 260 koltuk sayılı salona ayrıca projeksiyon sisteminde ki değişiklikle yeni bir sahne düzenine kavuşturulmuş oldu.

Ayrıca, yakın zamanda DPÜ Domaniç Haymeana Meslek Yüksekokulun’a yeni yemekhanenin yapılacağı ve mevcut kantinde yenileme çalışmalarının yapılacağı öğrenildi.