Domaniçli polis memurundan Ergün Penbe’ye süpriz hediye

Galasaray’ın eski oyuncusu, İnegölspor’un teknik direktörü Ergün Penbe’ye Domaniçli polis memurundan süpriz hediye.

İnegöl Şehit Bekir Özcan Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği’nde görevli polis memurları İnegölspor tesislerimizi ziyaret etti.

Domaniçli Trafik Polisi Mehmet Gün, İnegölspor Teknik Direktörü Ergün Penbe’nin 1 haftada hazırladığı tablosunu kendisine hediye etti.
Ziyarette konuşan İnegölspor Teknik Direktör Ergün Penbe, “Çok güzel bir jestle oldu. Birde çok güzel olmuş. Bana benzetmiş hakikaten. Eline sağlık, yüreğine sağlık. Teşekkür ediyorum. Polisler bizim için bu ülke için önemli insanlar. Bizim güvenliğimiz onlardan sorumlu. Onlara da sizin huzurunuzda teşekkür etmek istiyorum. Böyle bir jestle de geldikleri için ayrıca çok teşekkür ediyorum. Hepsine görevlerinde başarılar diliyorum.”dedi.

Domaniçli Polis Memuru Mehmet Gün, ise “Ergün hocamızın tablosunu haftada yaptım. Yıllarca gurur yaşattılar bize. Bizde karşılığında İnegöl’e gelmişken tablosunu yapıp hediye edelim dedik. Bölge trafikten arkadaşlarımla ziyarete gelerek hediyemizi takdim ettik. Güzel, mutlu bir gün oldu. Ergün hocamıza ve İnegölspor’umuza başarılar diliyoruz.”ifadelerini kullandı.