Halk Buluşması’nın ikincisi Karaköy’de yapıldı

Halk buluşmasının ikincisi Cuma namazının ardından Karaköy Köyünde gerçekleşti.

Kaymakam önderliğinde kamu, kurum ve kuruluşlarının müdürlerinin halkın sorunlarını dinlemesi için düzenlenen ‘Halk Buluşması’ ilki Muratlı köyünde başlarken ikincisi Karaköy Köy Kahvesinde gerçekleşti.

Halk Buluşmasında İlçe Kaymakamı Karaloğlu, vatandaşların, istek, öneri ve şikâyetlerini alıp, değerlendirmek ve halkın şahsi veya idari birimlere müracaatlarını beklemeden, doğrudan temas kurmak ve toplumun tüm kesimlerine daha geniş bir şekilde ulaşmak amacıyla kurum amirleri ve toplumun farklı kesimlerini buluşturmak olduğunu belirtti.

Yapılan buluşmada, vatandaşların istek, öneri ve şikayetlerinin ardından ilgili müdürlüklerle görüş alışverişinde bulunularak vatandaşların sorunları dinlendi.

Karaköy Köyünde gerçekleşen toplantıya, Kaymakam Bünyamin Karaloğlu, Yazı İşleri Müdürü Engin Çetin, İlçe Özel İdare Müdürü Ramazan Çelikten, İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Zengin, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Deniz Tuluk, İlçe Nüfus Müdürü Osman Aydın, İlçe Hastanesi Başhekimi Hatice Mine Aytaç, Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Ayverdi, Sarıot Köyü Muhtarı Sadık Eryaşar, Köy Muhtarı Ahmet Yaşar ve köy sakinleri katıldı.

Toplantının ardından Kaymakam Karaloğlu karnelerini alan öğrencilere çikolata ikramında bulundu.