Muhtarlarımız Cumhurbaşkanına Hayme Ana’dan selam götürdü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın düzenlediği 34. Muhtarlar Toplantısına Domaniç’li muhtarlar da katıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 34. Muhtarlar Toplantısında Afyonkarahisar, Aksaray, Amasya, Antalya, Aydın, Denizli, Kocaeli, Kütahya, Muğla, Nevşehir, Rize, Sakarya, Sinop ve Tokat’tan gelen muhtarlarla bir araya geldi.

34. Muhtarlar Toplantısı’na ilçemizden Çukurca Beldesi, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Mutlu Arslan, Osmanlı Mahallesi Muhtarı İbrahim Afşin ve Ilıcaksu Mahallesi Muhtarı Ercan Özhan katıldı.

Toplantının ardından Çukurca Beldesi Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Mutlu Arslan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birebir görüşme fırsatı buldu.
Arslan, görüşmesinde, “Tüm il muhtarları ile birlikte hatıra fotoğrafı çektiriyorlardı. Sıra Kütahya’da görevli muhtarlara geldiğinde, Kendimi tanıttım. ‘Sayın Cumhurbaşkanım, Domaniç’ten Osmanlı Topraklarından geliyorum. Hayme Ana’nın selamlarını getirdim’ dedim. Kendisi de fotoğrafçıya ‘Ooo bak kim gelmiş. Hayme Ana’nın torunu gelmiş’ dedi. Ayrıca kendisi ile hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra Cumhurbaşkanımızla kısa bir görüşmem oldu. Görüşmemin ardından yanımızda bulunan, İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu ile de muhabbet etme fırsatım oldu” ded