Muratlı’da halk buluşması

Domaniç İlçesi Muratlı Köyünde Kaymakam önderliğinde kamu, kurum ve kuruluşlarının müdürlerinin halkın sorunlarını dinlemesi için düzenlenen ‘Halk Buluşması’ gerçekleşti.

Domaniç’in tüm köylerinde yapılması planlanan ‘Halk Buluşması’ İlçenin en büyük köyü olan Muratlı Köyünde Kaymakam önderliğinde başladı.

Halk Buluşmasında İlçe Kaymakamı Karaloğlu, vatandaşların, istek, öneri ve şikayetlerini alıp, değerlendirmek ve halkın şahsi veya idari birimlere müracaatlarını beklemeden, doğrudan temas kurmak ve toplumun tüm kesimlerine daha geniş bir şekilde ulaşmak amacıyla kurum amirleri ve toplumun farklı kesimlerini buluşturmak olduğunu belirtti.

Yapılan buluşmada, vatandaşların istek, öneri ve şikayetlerinin ardından ilgili müdürlüklerle görüş alışverişinde bulunularak vatandaşların sorunları dinlendi.

Gerçekleşen Halk Buluşmasında ağırlıklı olarak yol, su, tarım ve hayvancılığa değinildi.Muratlı Köyünde gerçekleşen toplantıya, Kaymakam Bünyamin Karaloğlu, Yazı İşleri Müdürü Engin Çetin, İlçe Özel İdare Müdürü Ramazan Çelikten, İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Zengin, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Deniz Tuluk, İlçe Nüfus Müdürü Osman Aydın, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Serdar Aydın, İlçe Hastanesi Başhekimi Hatice Mine Aytaç, Köy Muhtarı Çetin Karaduman ve köy sakinleri katıldı.