Domaniçli Emekliler, %20 indirimli özel muayene alabilecekler

Domaniç Emekliler Derneği tarafından yapılan anlaşmalar neticesinde bazı özel hastanelerde indirimli muayene olunabilecek Türkiye Emekliler Derneği misafirhanesinde hizmet alabilecekler.

TÜRKİYE EMEKLİLER DERNEĞİ BAŞKENT MİSAFİRHANESİ HİZMETE GİRDİ

Başkent Ankara’nın en Merkezi yeri olan Kızılay’da yapımı tamamlanan misafirhane emeklilerimize hizmet vermeye başladı. 110 yatak kapasitesiyle üyelerine hizmet veren misafirhanemiz, Başkent’e yolu düşen emeklilerimizin ikinci evi oldu.

İlçemiz Emekliler Derneği Şube Başkanı Kemal Sert, “Yıllarca üyelerimizden gelen talepleri dikkate alan Genel Yönetim Kurulumuz bu büyük hizmeti üyelerimize sunabilmeyi en büyük hedef olarak belirlemişti.

Binamız Ankara’nın seçkin konaklama hizmeti sunan yapılarından birisi haline geldi. Çok cazip şartlarla üyelerimize konaklama hizmeti sunacak olan misafirhanemizin resmi açılış töreni de yakın bir tarihte gerçekleştirilecek.

TÜED üyelerimiz ve yakınları Başkent Misafirhanemizden;
tek kişi (oda kahvaltı) 40 TL, iki kişi (oda kahvaltı) 70 TL ödeyerek yararlanabilecekler.

Ankara’nın en merkezi yerinde, Kızılay Dr. Mediha Eldem Sokak No:49’da bulunan misafirhanemizden, emeklilerimiz

“Üye Kimlik Kartlarını ibraz ederek hizmet alabileceklerdir. Ankara’ya gidecek emekli üyelerimizin misafirhanemizde konaklamak istediklerinde, rezervasyon yaptırılması için şubemize müracaat etmeleri gerekmektedir.” dedi.

BURSA ÖZEL HAYAT HASTANESİ’NDEN YÜZDE 20 İNDİRİMLİ HİZMET ALABİLMESİ İÇİN DE PROTOKOL İMZALANDI

Başkan Sert;
ikinci müjde olarak da şunları söyledi.

“Emekliler Derneğimiz ile Bursa Özel Hayat Hastanesi arasında protokol imzalanarak, dernek üyelerimizin sağlık hizmetlerinden daha uygun koşullarda yararlanması sağlandı.
Kütahya, Tavşanlı ve Domaniç Emekliler Derneği Şubeleri ile Bursa Özel Hayat Hastanesi’ndeki tüm hizmetlerden yüzde 20 indirimli faydalanmasını sağlayan protokole imza atan Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özkul, Dernek Başkanlarına kendilerine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür etti.
Bu arada Özel Hayat Hastanesi, Salı ve Çarşamba günleri saat 08.00’de Tavşanlı Otogar’dan Bursa’ya özel servis kaldırıyor. Salı günü Tavşanlı’dan kalkan servis Domaniç istikametinden geçecektir.
Randevusunu kaydettiren üyelerimiz
derneğimizden bilgi alabilirler” dedi.