Sahi siz niye öldünüz !!! ?

Televizyonlarımız pezevenk pardon izdivaç programlarını sunamıyor sizi öldürenlerin reklamını yapmaktan.Siz niye öldünüz lan !!! En büyük liderimiz bir kaç gün “Beni başkan yapın” diyemeyecek. Onun küçüğü, “ Size Kılıçdaroğlu sözü veriyorum” diyemeyecek.Onun küçüğü, mübarek elini sallayarak “hadi ordan” diyemeyecek. Sahi siz niye öldünüz lan!!!

‘Barış süreci ‘ diye tutturdular siz öldünüz. ‘İnlerine gireceğiz’ dediler siz öldünüz.’Vatanı böldürtmeyeceğiz’ dediler siz öldünüz.

Yahu vatan ateş çemberi olmuş. Televizyonlar, pkk, işid, fetö, örgüt kuran itlerin reklamını yapıyor siz öldünüz diye.Yahu siz neden öldünüz kardeşim.

Bak siz öldünüz diye tanrıların peşinden koşturan, pardon liderlerinin peşinden koşturan vatandaşlar, terörü lanetliyor. Teröristler çok mağdur oluyormuş, utanıyorlarmış bütün bunların suçlusu siz öldünüz diye biliyor musunuz.

Aslında ortada üzülecek bir durum da yok hani. Yok ateş düştüğü yeri yakarmış ta, yok analar ağlıyormuşta, yok bebeler yetim kalmış da…. Ne diyor büyüklerimiz; “ Ne mutlu şehidim var diyene” hem şehitler ölmezmiş duymadınız damı öldünüz siz ya.

Pekekeli hedepeliler barış için sizi öldürüyor, ötekiler beni başkan yapın sizi terörden kurtarayım diyor, beriki size kılıçtaroğlu sözü veriyorum diyor, sonuncusu hadi oradan dese de sonra ne dediğini unutuyor. Büyük Türk halkı da aralarında bu büyük zatları paylaşmış alkışlıyor. Hep birlikte alkışlıyoruz anlayacağınız. size ne oluyor da ölüyorsunuz lan !!!

Yav size üzülen üç beş kişi kalmış. Siz ölünce kahroluyorlar. yapmayın böyle. Siyasilerin, cemaatlerin , sahip çıkmadığı bitaraf olmuş üç beş kişiyi ölerek üzmeyin. Hele hele bir grup daha var ki bu vatanda, gerçekten onlar için ölmeye değmez. Siz ölünce ne diyorlar biliyor musunuz ?

“Allahım, ben aciz, korkak, üşenci, beceriksiz, dinine diyanetine, liderine, şeyhine, dünya malına, sonuna kadar bağlı bir kulum. Beni rahatsız etme de bir zahmet şu teröristlerin hakkından sen geliver. Bize böyle acılar yaşatma…Sanki Allah sadece onların Allah’ı,Allah sanki onların HAŞA emir eri. Ulan sen de terörist kadar davana sahip çıksan, başkalarının köpekliğini yapan o yavşaklar kadar cesur olsan Allah’ın sana verdiği kafatasının içindekini kullansan da onlara karşı sen dursan ya. O övdüğün şehidin yerine sıkıyorsa sen ölsen ya… Hiç bir şey yapamıyorsan, o asıl iman ettiğin, asıl taptığı, asıl biat ettiğin sırtındaki liderini hep alkışlamak yerine bir kere de , “Bana bak; o koltukta benim oyumla oturuyorsun. O serveti bana vurduğu semerle kazanıyorsun, başlarım senin başkanlığına da, vereceğin Kılıçdaroğlu sözüne de, hadi oradan diye salladığın o kola da. Senin görevin, benim dinimi, namusumu, askerimi, polisimi, vatanımı korumak. Ya korursun ya da gidersin desene.

Olay bu ey kardeşim.Elbette şehitsin, elbette isteyerek ölmedin, elbette arkanda büyük acılar bıraktın. Ama emin ol kimsenin umurunda değilsin. Sayenizde medyamız bize terör örgütlerinin adını bir kez daha ezberletti. Sayenizde yine birileri alkış aldı. Sayenizde yine birileri müthiş paralar kazandı. Ölen siz, kaybeden vatan, uyuyan liderin peşinde koşan, ağlayan ise bizim gibi bir taraf olan. Siz niye öldünüz ulan, siz niye öldünüz, siz niye öldünüz…..