Domaniçli kahveciden şehit yakınlarına yardım kampanyası

İlçemizde Kahvecilik yapan Ali Şahin, 10 Aralık Şehitleri için 16 Aralık 2016 Cuma günü, kahvede toplanan tüm geliri şehit yakınlarına bağışlayacağını duyurdu.

İlçemizde 22 yılıdan beri kahvecilik yapan ve gaveci Ali olarak tanınan Ali Şahin, 16 Aralık 2016 Cuma günü kahve gelirlerini şehit yakınlarına bağışlayacak.

Gazetemiz aracılığyla bağış kampanyasını duyurmak isteyen Ali Şahin; “10 Aralık 2016 Cumartesi günü İstanbul Dolmabahçe’de bulunan Vodafone Arena Stadı yakınlarında akşam saatlerinde düzenlenen iki ayrı bombalı saldırıda, 36’sı emniyet mensubu, sekizi sivil 44 kişi hayatını kaybetmişti. Ülkemizi bölmeye çalışan hainlere inat son terör saldırısından sonra tek yumruk olan ülkemizin her köşesinden birlik çığlıkları ve yardım kampanyaları başlatıldı. Böyle bir olaya duyarsız kalamazdık . Ben de çorbada tuzumuz olsun diye, kahvemde toplanacak tüm gelirimi Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı’na bağışlıyacağım. Domaniç halkına saygıyla bu kampanyamızı duyurur, bu vesileyle terör ve terör destekçilerini bir kez daha şiddetle lanetliyorum” dedi.