Halk Eğitim’de görev değişiklikleri

Domaniç Halk Eğitim Merkezinde görev değişiklikleri yapıldı.

Domaniç Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Şentürk Şube Müdürü olarak atanmasının ardından Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne Levent Yılmaz , Müdür Yardımcılığı görevine ise Kadir Gürbüz atandı.

Levent Yılmaz, 1985 yılında Eskişehir’de doğumlu.
İlkokulu Bozüyük Atatürk İlkokulunda, ortaokulu Bozüyük Saffet Şeker ilkokulunda, liseyi Bozüyük Mustafa Şeker Anadolu lisesinde, Üniversiteyi Balıkesir Üniversitesi Necati Bey Eğitim Fakültesinde okudu.
2011 yılında Ardahan Damal Şehit Şenay İlan ilköğretim okuluna öğretmen olarak atandı.2012 Yılında Ardahan Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine tayini çıktı.2014 yılına kadar meslek lisesinde Bilişim Teknolojileri Bölümü Alan Şefi olarak çalıştı.
2014 Yılında iller arası tayin ile Domaniç Ortaokulu’na Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak atandı. Bir dönem burada çalıştıktan sonra Domaniç Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğüne Müdür Yardımcısı olarak görevlendirildi.
Eylül 2016 da Domaniç Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğüne Müdür Vekili olarak görevlendirildi.
Evli ve bir çocuk babasıdır.

Kadir Gürbüz, 1986 yılı Kütahya’nın Tavşanlı ilçesi doğumlu.
İlköğrenimi Tavşanlı Subaşı İlkokulu’nda ortaöğrenimini Tavşanlı Anadolu Lisesi’nde tamamladı. 2009 yılında Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesini, 2010 yılında tezsiz yüksek lisansını bitirdi.
2011 yılı Şubat’ında ilk görev yeri Bayburt Demirözü Mustafa Köseoğlu Lisesi’nde öğretmenliğe başladı. 2011 Eylül ayında Isparta Sütçüler Çok Programlı Lisesi’ne ataması yapıldı. 2014 yılında norm fazlası olması nedeniyle aynı ilçede İmam-Hatip Lisesi’nde göreve devam etti.
2015 yılı Haziran ayında il dışı atamayla Domaniç Halk Eğitim Merkezi’ne öğretmen olarak atandı. Eylül 2016’da ise Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Müdür Yardımcılığı görevine atandı.
Halen bu görevine devam etmekte olan Kadir GÜRBÜZ evli ve 1 çocuk babasıdır.