Kazada 11 kişi yaralandı

Domaniç-İnegöl karayolu üzerinde meydana gelen kazada yağış ve sis nedeniyle kontrolden çıkan servis aracı istinat duvarına çarptı; 11 kişi yaralandı.

Alınan bilgilere göre İnegöl’deki bir tekstil firmasının mesaisinden çıkan işiçileri saat 01.00 sıralarında ilçeye dönerken, Yıldırım Şanlı yönetimindeki işçi servisi, yoğun sis nedeniyle görüş açısının 5 metreye düştüğü ve yağış nedeniyle de kayganlaşan Arapoturağı mevkiinde kontrolden çıktı. Savrulan otobüs kayarak yolun sağındaki istinat duvarına çarptı, ardından ise yamaca çarparak ancak durabildi.

Kaza sonucu, sürücü Yıldırım Şanlı (66) ile servis aracında bulunan işçiler Nejla Genç (37), Bekir Uygun (43), Hasan Uygun (47), Muntaza Şahin (39), Mehmet Öner (35), Leyla Er (41), Ömer Gürsoy (32), Ramazan Kaynak (32), Hikmet Karakoyun (57), Raif Zahran (51) yaralandılar.

11 yaralı da kaza yerine gelen Domaniç ve İnegöl 112 acil servis ambulanslarında görevli sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından İnegöl Devlet Hastanesi ve İnegöl’deki Özel Hastanelere sevk edildiler.
Yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.