Domaniç´li girişimci Gamze yüreklerimizi kabarttı

Ülkemizin güzide tatil beldelerinden Bodrum´da (Muğla) yaşayan Gamze Özdemir, gayrimenkul sektöründe başarıdan başarıya koşuyor.

Haber: Tahir Turan

Geçtiğimiz hafta ulusal magazin dergisi Şamdan´a konuk olan Özdemir, Domaniç´li bir girişimci olarak yüreklerimizi kabarttı. Yaz turizmindeki potansiyeli sebebiyle Türkiye´nin en değerli coğrafyası konumundaki Bodrum yarımadasında arsa ve arazi yönetimi yapan Gamze Özdemir Şamdan Dergisinin konuğu oldu. Özdemir, büyük turizm yatırımlarından sürdürülebilir yerleşim politikalarına kadar bir çok konuda özgün bağlantılar oluşturuyor, yatırımlara değer katıyor,  alanında ise fark yaratıyor. Gayrimenkul yatırımları alanında faaliyet gösteren bir şirketin kurumsal ilişkiler yöneticiliği pozisyonunu üstlenen Gamze Özdemir, başarısının altında iş ahlakı ve etik değerler olduğunu vurguluyor. Domaniç´li hemşehrimiz Gamze Özdemir´e başarılarının devamını dilerken bizleri gururlandırdığı ve memleketimizden de böyle başarılı insanların çıkabildiğini kanıtladığı için teşekkür ediyoruz.
Şamdan Dergisi nedir? Her hafta gündeme olan özel haberleri, seçkin konukların katıldığı ve çok özel fotoğraflarla sayfalarına yansıttığı davetleri ve özel dosyalarıyla fark yaratır. Cemiyet hayatının sevilen isimleriyle yapılan samimi röportajların, gündeme oturan dosya konularının tek adresi olan Şamdan, bunların yanı sıra moda dünyasından son trendler, özel moda çekimleri, sağlık-güzellik alanındaki en yeni öneriler ve müzik, sinema dünyasından haberlerle, Şamdan okurlarına hizmet veriyor.